0 سبد خرید
مبلغ کل : 0تومان
Menu

۸+۱ نکته مهم، درباره مزایای استفاده از محصولات آفتاب


از تنوع و کیفیت تا سازگاری با محیط زیست

معمولا برای خرید یک محصول تازه از خودمان می‌پرسیم چرا باید این را خرید؟ این کالا، چه مزایایی نسبت به سایر محصولات مشابه دارد که من انتخاب اش کنم؟ اگر برای خرید و استفاده از محصولات آفتاب هم دچار این تردید و سوال هستید، هشت نکته مهم و یک نکته مهم تر در پاسخ به این سوالات را بخوانید.
۱- محصولات آفتاب ایرانی و تولیدِ کشور خودمان است. شاید این، دلیل کافی و قانع کننده ای نباشد اما قطعا مهم است. مهم است که فرزندان مان کالای ایرانی استفاده کنند؛ هم برای رونق بخشیدن به چرخه اقتصاد کشور و اشتغال زایی و کمک به افزایش کیفیت کالای ایرانی و هم برای بالابردن اعتماد به نفس فرزندمان به عنوان یک کودک و نوجوان ایـرانی که با افتخار از تولیدات کشورش استفاده می کند.
۲- کیفیت مهم است. قرار نیست پولی که به زحمت به دست آورده ایم را برای خرید کالای کم کیفیتی که هنوز چیزی از سال تحصیلی نگذشته، از ریخت و قیافه می افتد و مجبورمان می کند دوباره خرید کنیم، هدر دهیم. خیال تان راحت باشد؛ تولید کنندگان محصولات آفتاب هم درست مثل ما پدر و مادرها، دغدغه تولید کالای با کیفیت دارند.
۳- محصولات آفتاب، زیبا و رنگارنگ و جذاب است. بچه ها وسایلی با رنگ های شاد و تند را دوست دارند. آفتابی ها هم در ایجاد تنوع و رنگ در تولیدات شان سنگ تمام گذاشته اند؛ رنگ های زنده و انرژی بخش!
۴- معمولا هر محصول حوزه کودک و نوجوان، هویتی دارد و پشت هر طرح، قصه و هدفی معنادار نهفته است. طرح های دفترها و لوازم تحریر آفتاب اما از این فرصت، به منظور رواج فرهنگ ایرانی-اسلامی، بهترین استفاده را کرده است. قهرمانان شاهنامه و اساطیر ایرانی، تصویرسازی‌های تداعی کننده دنیای خیال‌انگیز کودکی، تصاویر رنگارنگی از دنیای شگفت‌انگیز قصه های علمی‌تخیلی، از این جمله است. خلاصه نوشت افزار ساخت ایران کم نیست، اما نقش و طرح خیلی از این لوازم تحریر تولید ایران هم به شخصیت های خارجی می پردازد؛ محتوای نوشت افزار آفتاب کاملاً بومی و ایرانی و البته جذاب است.
۵- قیمت مناسب؛ قیمت، نکته مهمی در انتخاب و خریدن یا نخریدن یک کالاست. کافی است قیمت محصولات «آفتاب» را با دیگر محصولات مشابه داخلی و خارجی مقایسه کنید، تا با خیال راحت انتخاب شان کنید.
۶- در نظر گرفتن سلایق و علایق گروه های مختلف سنی. آفتابی ها در اولین تولیدات خود سعی کرده اند برای سلایق گروه های مختلف سنی، محصولات گوناگونی با طرح های نو عرضه کنند. از تایپوگرافی‌های حال‌خوب‌کن که ممکن است ایده‌آل جوانان باشد تا ظاهر شدن رستم در مقابل دیو سپید که برای کودکان و نوجوانان، جذاب و هیجان‌انگیز است.
۷- طراحی طرح‌هایی ویژه دختران و طرح‌هایی ویژه پسران. اگر به طرح جلد دفترهای آفتاب دقت کنید، متوجه می شوید رنگ و طرح و تصاویر، جوری انتخاب شده است که هر دو گروهِ دختران و پسران، بنا به روحیه و سلیقه و علاقه خود، بتوانند انتخاب ویژه خود را داشته باشند. هم تهمینه و رودابه و گردآفرید روی جلد دفترهای دخترانه دیده می شود، هم زال و رستم و اسفندیار روی جلد دفترهای پسرانه.
۸- تنوع در تعداد برگ، جنس جلد و نوع صحافی. در میان محصولات آفتاب می توانید تنوعی از جنس جلد مثل گلاسه، طلقی، مقوایی، سخت و صحافی هایی متنوع مثل فنری، چسبی، ته دوز، مفتول و فنر مارپیچ ببینید. این تنوع در تعداد صفحات هم وجود دارد؛ دفاترخط دار ۴۰، ۵۰، ۸۰، ۱۰۰ برگ و دفتر نقاشی ها از ۱۶ تا ۴۰ برگ طراحی شده اند.
۸+۱- و نکته پایانی و بسیار مهم این که: برای تولید مداد رنگی های تولیدی آفتاب، هیچ درختی قطع نمی شود و این یعنی آفتابی ها «طبیعت را دوست دارند و به آن احترام می گذارند».