0 سبد خرید
مبلغ کل : 0تومان
Menu

نوشت افزاری که در خدمت خلاقیت کودکان ما، آفتابی شد!


دفتر طرح «بادی و پدرام»، مناسب برای دبستانی‌ها

«بادی بادکنک، اصلا یک بادکنک معمولی نیست؛ اون یه موجود فضایی و بامزه است با یه عالمه توانایی های عجیب و دوست داشتنی که فقط پدرام ازش خبر داره. پدرام و بادی، بهترین دوستان همدیگه هستند و باهم، ماجراهای جالبی را تجربه می‌کنند…» این، قصه بادی و پدرام است که می توانید کامل اش را به زودی در مجموعه کتاب قصه های «بادی بادکنک» بخوانید. پدرام، پسر بچه دوست داشتنی و تپلی است که به دنبال کشف جهان با بادی، دوست فضایی اش همراه می شود. دو شخصیت جذاب که این بار قرار است از پشت دفترها، پای شان به داستان‌های کتاب‌قصه ها باز شود. در واقع بادی و پدرام، هویتی بیش از یک تصویر ساده دارند و قرار است در ادامه، حرف های بیشتری با بچه ها بزنند و طراحی این دفاتر ذهن کودک را آماده دریافت حرف ها و قصه های بیشتری می کند.

دفتر طرح «رویای کودکی»، مناسب برای کودک تا بزرگ سال

این طرح ها زیبا و آرامش‌بخشند؛ آن قدر که می توان گفت برای استفاده بزرگ سالان هم مناسب است. از عنوان طرح پیداست که می خواهد رویاهای شیرین کودکی را القا و یادآوری کند و حال و هوای طرح‌ها هم همین است: تصاویری ذهنی و انتزاعی که ترسیم کننده رویای رنگارنگ کودکی است.

دفتر طرح «کارخانه خلاقیت»، مناسب برای نوجوانان

طرح کارخانه خلاقیت همان طور که از نامش پیداست، به دنبال راه انداختن خلاقیت بچه ها است. روی همین حساب، تصاویر استفاده شده روی جلد، پیچیده و پر رمز و رازند و در میان این تصاویر شلوغ پر رمز و راز، می توانید نشانه هایی از علوم و فنون مختلف پیدا کنید. طرح های شاد و رنگی و البته پیچیده و شلوغ، این سری محصولات را برای نوجوانان و دبیرستانی‌ها، جذاب کرده است.

دفتر طرح «کلام مهربانی»، مناسب برای نوجوانان و بزرگ سالان

در این طرح از روش تایپوگرافی برای نمایش و یادآوری حرف های حال‌خوب‌کن با سر و شکلی چشم نواز و رنگ های پخته، کمک گرفته شده است. از جملات ساده و انرژی بخشی مثل «من زندگی را دوست دارم» تا نثر آهنگین و دلنشینی مثل «مهربانی با بدان را ما ز عشق آموختیم» و جملات حکیمانه مثل «هر که بزرگ است آرام است، بزرگ ترین اقیانوس آرام است». جملاتی که قرار است هر روز و هربار، به صاحب شان حال خوب هدیه دهند. روی همین حساب، بعید نیست بزرگ سالان هم از این سری طرح استقبال کنند.

دفتر طرح «شاهنامه»، مناسب برای نوجوانان

سال هاست اسطوره های بزرگ ادبی ما که سرتاسر جهان را پیموده اند، هنوز در سرزمین خودشان، در دل کتاب های قطور اسیرند و پای شان به زندگی و فرهنگ کودکان ایرانی، آن طور که باید و شاید باز نشده. رستم و اسفندیار، تهمینه و رودابه و گردآفرید و زال را بچه های ما نمی شناسند و از سرگذشت جذاب و قهرمانانه شان هیچ نمی دانند. به همین ترتیب، هیچ ارتباط حسی و عاطفی با آن ها برقرار نمی کنند. سری دفترهای طرح شاهنامه اما قرار است این اسطوره‌ها را به زندگی کودکان مان بیاورد و با بچه ها همراه شان کند و در این همراهی، شجاعت و مردانگی و زنانگی یادشان بدهد و آن ها را به دلِ قصه‌های جذاب و شگفت انگیز جنگ بین خیر و شر ببرد.

 کوله‌پشتی، جامدادی، مداد و تـراش؛ مناسب برای همه سنین

آفتابی ها در کنار دفترهای خط‌دار و نقاشی در طرح‌ها و تعداد صفحات متنوع، از طراحی و تولید دیگر نوشت افزارهای مورد نیاز دبستانی‌ها و دبیرستانی‌ها هم غافل نشده اند. کوله پشتی های جادار و با کیفیت و زیبا در سه مدل و شش طرح، جامدادی های رنگارنگ و چشم نواز، پاک کن، مداد سیاه و قرمز و بسته های با نمک و فانتزی مدادرنگی از جمله محصولات این تولیدکننده خوش نام و با انگیزه است.